80Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Hakkımızda - SesliSuu.Com | Sesli Chat | Sesli Sohbet | Sesli Siteler

Hakkımızda

  Biz Kimiz ?

1 Ocak 2018 yılında kurulan SesliSuu.Com kullanıcılarına sesli sohbet, görüntülü sohbet ve mobil kameralı sohbet hizmeti veren, her geçen gün yeni arayüzü ile kullanıcılarına kolaylık sağlayan bir sohbet platformuyuz.                                                                        

                                                 SesliSuu.Com  Ailesi Kimdir

Sesli Chat;Son zamanlarda kullanımı daha yaygın hale gelen sesli sohbet siteleri sayesinde, bulunduğunuz her ortamda sitemize giriş yapabilirsiniz. Sitemizin biribirinden farklı formatları olan sohbet odalarımızdan, kendinize uygun odayı seçerek sohbete katılma imkanına erişebilirsiniz. Sesli Sohbet:Son zamanlarda kullanımı daha yaygın hale gelen sesli sohbet siteleri sayesinde, bulunduğunuz her ortamda sitemize giriş yapabilirsiniz. Sitemizin biribirinden farklı formatları olan sohbet odalarımızdan, kendinize uygun odayı seçerek sohbete katılma imkanına erişebilirsiniz. Sesli Siteler:Son zamanlarda kullanımı daha yaygın hale gelen sesli sohbet siteleri sayesinde, bulunduğunuz her ortamda sitemize giriş yapabilirsiniz. Sitemizin biribirinden farklı formatları olan sohbet odalarımızdan, kendinize uygun odayı seçerek sohbete katılma imkanına erişebilirsiniz.

                        SesliSuu.Com Sesli Chat Sesli Sohbet Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Sesli Sohbete Neden Bağlanamıyorum? Cevap: Sesli Chat odalarına bağlanamıyorsanız, bilgisayarınıza Speakychat Acitvex yüklemeniz gerekmektedir. Önceden yükleyip odalara bağlanıp giremeyenler sohbet doasında atılmış olabilirsiniz ya da sohbet sunucusunda bakım yapılıyor olabilir. Soru: Sohbet odaları içerisinde sesli ve görüntülü sohbet etmek ücretlimidir? Cevap: Seslisuu.Com kullanıcılarına sohbet odalarında tamamen ücretsiz sohbet imkanı sunmaktadır. Ayrıca aynı şekilde ücretsiz üye olup kendinize ait rumuz belirleyerek sitemizin diğer avantajlarından da faydalanabilirsiniz. Soru: Sohbet odalarında atılan ban, ne kadar sürede kaldırılır? Cevap: Sistem hatası olarak banlanılan kullanıcıların banı hemen yetkililer tarafından kaldırılmaktadır. Argo ve hakaretten rumuzunuz yasaklandı ise sizi banyalan kişi kaldırmadığı sürece sohbet odalarına giremezsiniz. Sesli Sohbet Kuralları mutlaka okuyunuz.                                                                 

                                         SesliSuu Hakında bilgi Neler Yaptık?

SesliSuu.com Basında Ve Yayın Da Lider Sesli chat ve Sesli Sohbet Sitesi Nelere İmza Atmıs ? Biz SesliSuu Olarak Bakın Neler Yaptık? 1-) Dostluk Kazandık 2-) Arkadas Dediklerimiz Kardeşimiz Oldu 3-) GüzeL insanlarla Sitemize Gelerek Tanısdık 4-) Hepimiz Bir Olduk Seslisuu Ailesi Olarak Evimiz Bildik Sizlerde 5-) Aramıza Katılın SesliSuu Ailesini Tanıma Fırsatı Yakalayın SesliSuu.Com Kurucumuz (- ß Y - K R â L # Saygılı Misafirler Ben Sizlere Daha iyi Bir Site KuRmak icin Elimden Gelen Her Cabayı Sizler icin Sarf etmekdeyim Sizlerde Bize Güvenerek Sitemize Arkadaşınızı Dostunuzu Getirek Sohbet Muhabet Eglence Chat Arkadaslık Dosluk Edine bilirsiniz iyi Sohbetler Dilerim